Dlaczego warto wybrać baterie i ogniwa od polskiego producenta?

Dlaczego warto wybrać baterie i ogniwa od polskiego producenta?

Baterie i akumulatory mają bardzo szerokie zastosowanie i to w wielu gałęziach gospodarki. Wykorzystuje się je do wózków widłowych, podnośników, platform, stanowią także bardzo ważne źródło zasilania w różnego rodzaju urządzeniach elektronicznych, takich jak laptopy, drukarki, telefony komórkowe, spotkać je można w golarkach, budzikach, samochodach i bardzo wielu innych urządzeniach użytku codziennego. W przypadku awarii prądu baterie to niecenione źródło zasilania sal szpitalnych, zakładów przemysłowych i różnych obiektów użyteczności publicznej. Baterie dostarczają energię potrzebną do działania najróżniejszych maszyn, pojazdów i urządzeń, a najlepsze są te od polskiego producenta.

Polskie baterie i ogniwa – 9 powodów dla których warto je kupić od polskiego producenta

  1. Cechują się wysoką pojemnością.
  2. Są odporne na niekorzystne czynniki zewnętrze takie jak niska czy wysoka temperatura.
  3. Odporne na uderzenia, działanie kwasów i na każde warunki pogodowe.
  4. Bezpieczne w użytkowniku.
  5. Niezawodne w działaniu.
  6. Charakteryzują się długą żywotnością.
  7. Szybka i prosta obsługa.
  8. Szybko dostępna obsługa serwisowa.
  9. Ceny przystępne na każdą kieszeń.

Bater – dlaczego warto wybrać baterie u tego producenta?

Firma Bater zajmuje się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości baterii, trakcyjnych i stacjonarnych, ogniw trakcyjnych z dodatnią płytą pancerną, a także oferuje litowo-jonowe akumulatory. Baterie litowo-jonowe to bardzo wydajne i ekonomiczne produkty, których używanie zapewnia znaczne oszczędności.

Marka działa na rynku już 30 lat i w ciągu tego czasu wypracowała sobie silną pozycję lidera pośród producentów baterii, ogniw i skrzyń bakteryjnych. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i wykorzystaniu najlepszych maszyn, produkty marki Bater charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi i mają bardzo wiele zalet.

Czym marka wyróżnia się się pośród innych producentów baterii?

Jako jedyni na polskim rynku wytarzają kompletne bakterie trakcyjne i stacjonarne oraz ogniwa bakteryjne. Producent oferuje także korki rekombinacyjne oraz powlekane polietylenem skrzynie, podstawy i regały do baterii, wszelkiego rodzaju wyposażenie dodatkowe do baterii trakcyjnych takie jak min. system centralnego uzupełniania wody BFS.

Wszystkie produkty firmy Bater spełniają rygorystyczne, światowe normy i wymogi dotyczące wysokiej jakości z poszanowaniem środowiska naturalnego, które są potwierdzone stosownymi certyfikatami.
Polskie baterie, ogniwa czy akumulatory litowo-jonowe to produkty wysokiej klasy, które na pewno warto wybrać od producenta firmy Bater.

Naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *