Etniczne akcenty w codziennych kreacjach

Etniczne akcenty w codziennych kreacjach

W ostatnim czasie, coraz większą popularnością w codziennych kreacjach wyjściowych wielu polek, cieszą się akcenty etniczne, orientalne, bowiem są one w stanie zapewnić błysk oryginalności i pomysłowości w każdej stylizacji, a co najważniejsze, przy umiejętnym ich dopasowaniu mogą być bardzo dobrym podkreśleniem urody każdej z pań. Dlatego też, warto się tym zagadnieniem zainteresować, aby sprawdzić, czy w każdym przypadku będziemy możliwość podniesienia estetyki kreacji poprzez kilka, dodatkowych, niewielkich elementów orientalnych. Zobaczmy wobec tego, w jaki sposób możemy wykorzystać orientalne i etniczne dodatki do kreacji, oraz skąd je w ogóle brać, aby mieć pewność, iż są produktami w stu procentach oryginalnymi.

Elementy orientalne.

Przede wszystkim, wśród wszystkich elementów orientalnych, które możemy tutaj zastosować, najbardziej popularne będą biżuteria orientalna oraz wszelkiego rodzaju guziki o charakterze etnicznym. Są to elementy do których zastosowania w kreacjach nie trzeba zbyt wielkich umiejętności, bowiem guzik przyszyć potrafi z całą pewnością każda z nas, a do zakładania biżuterii to już w ogóle nie potrzeba żadnych umiejętności specjalnych. Oczywiście niezbędna będzie tutaj wiedza, jakiego rodzaju elementy zastosować w konkretnych przypadkach, aby nie okazało się, iż zamiast podkreślić konkretne elementy i jeszcze lepiej uwypuklić mocne strony przytłumiając nieco te słabsze strony urody, sprawimy, że stylizacja będzie nazbyt krzykliwa i nie dająca nad sobą panować. Po prostu, jak sama nazwa mówi, są to tylko DODATKI do kreacji, a nie odzież. Tak więc jeśli zastosujemy już odpowiednie guziki etniczne, powinniśmy bardziej wyraźnie ograniczyć pozostałe elementy. w takich okolicznościach wystarczający powinien być dobry pierścień orientalny, wisior, etniczny, torba Kuchi, czy też bransoletka lub diadem. Oczywiście nie wszystko naraz, bowiem efekty będą raczej na pewno opłakane.

Oryginalność i pochodzenie.

Oczywiście musimy tutaj zapewnić sobie także to, aby stosowana przez nas biżuteria etniczna oraz wszystkie stosowane przez nas guziki były w pełni oryginalne. Chodzi tutaj o to, iż biżuteria orientalna w oryginale jest wyrobem rękodzielników z krajów takich jak na przykład Afganistan czy też Pakistan, a to po prostu sprawia, iż każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny i oryginalny. Tutaj warto będzie poszukać odpowiedniego sklepu internetowego, co do którego będzie można gwarancję, iż jest godny naszego zaufania, a wszystkie wystawione w sklepie produkty są w stu procentach oryginalne i pochodzą od pakistańskich i afgańskich rękodzielników. Możemy na przykład zaufać sklepowi PIEKIELKO.COM, który, jak się okazuje, jest jednym z niewielu sklepów internetowych, które rzeczywiście sprowadzają swój asortyment bezpośrednio od rękodzielników, którzy swoje pierścienie wykonują tradycyjnymi metodami od tysięcy już lat.

Naczelny

Naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *