Etniczne akcenty w codziennych kreacjach

Etniczne akcenty w codziennych kreacjach

W ostatnim czasie, coraz większą popularnością w codziennych kreacjach wyjściowych wielu polek, cieszą się akcenty etniczne, orientalne, bowiem są one w stanie zapewnić błysk oryginalności i pomysłowości w każdej stylizacji, a co najważniejsze, przy umiejętnym ich dopasowaniu mogą być bardzo dobrym podkreśleniem urody każdej z pań. Dlatego też, warto się tym zagadnieniem zainteresować, aby sprawdzić, czy w każdym przypadku będziemy możliwość podniesienia estetyki kreacji poprzez kilka, dodatkowych, niewielkich elementów orientalnych. Zobaczmy wobec tego, w jaki sposób możemy wykorzystać orientalne i etniczne dodatki do kreacji, oraz skąd je w ogóle brać, aby mieć pewność, iż są produktami w stu procentach oryginalnymi.

Elementy orientalne.

Przede wszystkim, wśród wszystkich elementów orientalnych, które możemy tutaj zastosować, najbardziej popularne będą biżuteria orientalna oraz wszelkiego rodzaju guziki o charakterze etnicznym. Są to elementy do których zastosowania w kreacjach nie trzeba zbyt wielkich umiejętności, bowiem guzik przyszyć potrafi z całą pewnością każda z nas, a do zakładania biżuterii to już w ogóle nie potrzeba żadnych umiejętności specjalnych. Oczywiście niezbędna będzie tutaj wiedza, jakiego rodzaju elementy zastosować w konkretnych przypadkach, aby nie okazało się, iż zamiast podkreślić konkretne elementy i jeszcze lepiej uwypuklić mocne strony przytłumiając nieco te słabsze strony urody, sprawimy, że stylizacja będzie nazbyt krzykliwa i nie dająca nad sobą panować. Po prostu, jak sama nazwa mówi, są to tylko DODATKI do kreacji, a nie odzież. Tak więc jeśli zastosujemy już odpowiednie guziki etniczne, powinniśmy bardziej wyraźnie ograniczyć pozostałe elementy. w takich okolicznościach wystarczający powinien być dobry pierścień orientalny, wisior, etniczny, torba Kuchi, czy też bransoletka lub diadem. Oczywiście nie wszystko naraz, bowiem efekty będą raczej na pewno opłakane.

Oryginalność i pochodzenie.

Oczywiście musimy tutaj zapewnić sobie także to, aby stosowana przez nas biżuteria etniczna oraz wszystkie stosowane przez nas guziki były w pełni oryginalne. Chodzi tutaj o to, iż biżuteria orientalna w oryginale jest wyrobem rękodzielników z krajów takich jak na przykład Afganistan czy też Pakistan, a to po prostu sprawia, iż każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny i oryginalny. Tutaj warto będzie poszukać odpowiedniego sklepu internetowego, co do którego będzie można gwarancję, iż jest godny naszego zaufania, a wszystkie wystawione w sklepie produkty są w stu procentach oryginalne i pochodzą od pakistańskich i afgańskich rękodzielników. Możemy na przykład zaufać sklepowi PIEKIELKO.COM, który, jak się okazuje, jest jednym z niewielu sklepów internetowych, które rzeczywiście sprowadzają swój asortyment bezpośrednio od rękodzielników, którzy swoje pierścienie wykonują tradycyjnymi metodami od tysięcy już lat.

Naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *