Jak odświeżyć lub wyprasować płaszcz?

Jak odświeżyć lub wyprasować płaszcz?

Pielęgnacja płaszcza w warunkach domowych to zadanie trudne, ale jak najbardziej możliwe do wykonania. Płaszcz wymaga specjalnego traktowania i odpowiednio dobranych zabiegów pielęgnacyjnych. Pranie i prasowanie może być nie lada wyzwaniem, ale przy pomocy nowoczesnych urządzeń można go doprowadzić do stanu idealnej kondycji. Jakie są sposoby odświeżenie płaszcza i czy można go wyprasować w domu, nie uciekając się do pomocy specjalisty? Podpowiadamy w niniejszym artykule.

Odświeżanie płaszcza w warunkach domowych

Płaszcz kojarzy się z elegancją dlatego uwielbiamy go nosić jesienią i zimą. Gdy odzież nie już najpierwszej nowości należy przystąpić do odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych. Jak odświeżyć płaszcz, aby wyglądał jak nowy? W pierwszej kolejności należy zapoznać się z metką i zaleceniami producenta odnośnie pielęgnacji i zabiegów konserwujących. Płaszcze wykonane są z różnych materiałów, które mogą nie lubić prania lub czyszczenia chemicznego. Płaszcz można odświeżyć i to wykonany z każdego materiału. Najlepszym sposobem jest wywietrzenie go na świeżym, zimnym powietrzu, co pozwoli na pozbycie się roztoczy kurzu i nieprzyjemnego zapachu. Zmechacenia można usunąć korzystając z rolki do ubrań, a niewielkie zabrudzenia usunąć wilgotną ściereczką. Płaszcze wełniane można delikatnie wyczesać przy pomocy zmoczonej szczoteczki.

Profesjonalne prasowanie płaszczy

Prasowanie płaszcza w warunkach domowych może się odbyć w szybki i procesjonalny sposób. Jak wyprasować płaszcz, aby dokładnie zlikwidować wszystkie zagniecenia? Przy wykorzystaniu zwykłego żelazka może to być bardzo trudne, ponieważ materiał może ulec uszkodzeniu lub zniszczeniu. Z pomocą przychodzi nowoczesny system do prasowania INNOSTEAM. Jest to rewelacyjny sposób na wyprasowanie płaszcza w sposób idealny, ponieważ pozwala uzyskać spektakularne efekty.

Dlaczego warto wykorzystać ten system do prasowania?

Przy pomocy urządzenia prasowanie płaszcza jest nie tylko szybkie, ale także wygodne. Możesz nim wyprasować każdy rodzaj materiału, nawet tak wymagający jak wełna czy zamsz, ponieważ system posiada unikalną stopę żelazka z polimeru, co sprawia, że temperatura idealnie dostosowana jest do wszystkich tkanin. Dzięki temu urządzeniu uprasujesz płaszcz w sposób idealny, bez żadnych wybłyszczeń czy przypalenia materiału. Urządzenie jest gotowe do pracy już w 30 sekund i nie wymaga odkamieniania, czyszczenia ani płukania. Delikatny wyrzut pary pozwoli na zlikwidowanie wszelkich zagnieceń, a doskonały poślizg podczas prasowania umożliwi szybkie i wygodne uprasowanie płaszcza.

System do prasowania INNOSTEAM znajdziesz na stronie: http://sternapolska.pl/produkty/innosteam/244-innosteam-plus.

Naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *