Jak oszczędzać z kartami paliwowymi?

Jak oszczędzać z kartami paliwowymi?

Karta paliwowa to świetny pomysł na to, aby zaoszczędzić. Zwłaszcza jeśli sięgnąć po ofertę FLOTEX POLSKA. Z tej karty skorzystać może każda firma – niezależnie od wielkości jej floty pojazdów. Na jakie korzyści można ona liczyć?

Oszczędność pieniędzy

Karty paliwowe FLOTEX POLSKA powstały po to, aby usprawnić zarządzanie transakcjami za paliwo. Pozwalają one także na finansowe oszczędności. Podstawowa zasada brzmi: im częściej tankujesz, tym więcej oszczędzasz. Użytkownicy karty zbierają punkty nawet za tankowanie podstawowego rodzaju paliwa na stacjach ORLEN, BP, SHELL oraz AMIC. Mogą oni liczyć na rabaty, a także wybrać ich formę. Karty ORLEN, BP oraz Shell gwarantują stały rabat od ceny widniejącej na pylonach. Z kolei tankując na stacjach AMIC istnieje możliwość zapłaty za paliwo w cenie hurtowej, ustalanej codziennie w oparciu o FLOTEX LIST PRICE. To jednak nie koniec. FLOTEX POLSKA oferuje również innowacyjną usługę „Mapa cen”. Pozwala ona na sprawdzenie cen ON dla stacji, na których klienci FLOTEX POLSKA tankowali w ciągu ostatnich 14 dni. Dzięki temu mogą oni wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Oszczędność czasu

Karta flotowa pozwala także na oszczędność czasu. Kierowca płaci za transakcję bezgotówkowo, dzięki czemu przebiega ona sprawniej. Dzięki usługom dodatkowym, może on także opłacić w trybie przedpłaconym bramkę autostradową (viaToll pre-paid) czy zapłacić za miejsce parkingowe za pomocą smartfonu (mobiParking). Karty paliwowe to również duże udogodnienie dla szefów firm lub fleet menagerów, którzy za pomocą Panelu Klienta mają na bieżąco wgląd w historię transakcji. To także spore ułatwienie dla działu księgowego. Raz na miesiąc wystawiana jest faktura zbiorcza, która znacznie usprawnia proces rozliczania firmowych zakupów. Warto wspomnieć też, że kartę łatwo i szybko zamówić można online – wystarczy wypełnić wniosek i dołączyć do niego skany dokumentów rejestrowych firmy. Każdy sam wybiera czy karta ma być wystawiona na konkretnego kierowcę, dany pojazd, czy po prostu firmę. Dzięki temu rozwiązaniu, z karty korzystać mogą nawet małe przedsiębiorstwa, które dysponują czasem jednym lub dwoma samochodami służbowymi. Więcej informacji na: https://www.flotex.pl/karty-paliwowe/

Karta FLOTEX POLSKA to bardzo atrakcyjna oferta. Przede wszystkim dlatego, że jest ona elastyczna, pozwala na oszczędności i ułatwia przeprowadzanie oraz zarządzenie transakcjami. Co ciekawe, znacznie przyśpiesza ona wiele działań związanych z przejazdami czy monitorowaniem floty pojazdów. To rozwiązanie, po które warto sięgnąć!

Naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *