Obóz tenisowy – aktywny wypoczynek

Obóz tenisowy – aktywny wypoczynek

Tenis to elegancki sport, który nie jest przeznaczony tylko dla wybranych. Każdy może wejść na kort niezależnie od wieku i spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportu. Tego rodzaju aktywny wypoczynek cieszy się coraz większą popularnością, a turystyka tenisowa to nowoczesny trend za którym podąża coraz więcej osób. Wakacje czy urlop z tenisem w roli głównej to znakomity pomysł, na który warto się zdecydować. Gra w tenisa daje bardzo wiele korzyści, zarówno dla amatorów, jak i bardziej zaawansowanych osób.

Dlaczego warto grać w tenisa?

Ta dyscyplina sportowa ma bardzo pozytywny wpływ na zdrowie. Regularne treningi na korcie wzmacniają odporność, polepszają pracę układu krążenia, zmniejszają ryzyko chorób serca i cukrzycy, wzmacniają kości, a także pozwalają spalić tkankę tłuszczową i wysmuklają sylwetkę. Granie w tenisa łagodzi napięcie i jest znakomitym remedium na stres, ponieważ sport ten wymaga skupienia i maksymalnego zaangażowania, dzięki czemu zapominamy o kłopotach i problemach dnia codziennego. Uprawianie tego sportu nie tylko poprawia sprawność fizyczną, ale bardzo korzystnie wpływa na psychikę.

Obóz tenisowy – znakomity pomysł na aktywny wypoczynek

Wyjazd na tego rodzaju wypoczynek to świetny pomysł dla wszystkich, aktywnych osób, nawet dla tych, którzy wcale nie umieją grać w tenisa, ponieważ doświadczeni instruktorzy wszystkiego ich nauczą. Idealnym miejscem na turystykę tenisową jest urokliwe miejsce na Mazurach – Jabłoń Lake Resort. Położone w malowniczej lokalizacji nad jeziorem Brzozolasek i w samym sercu Puszczy Piskiej stwarza nieograniczone możliwości aktywnego wypoczynku podczas obozu tenisowego. Atrakcyjne położenie obiektu, nowocześnie i wygodnie urządzone pokoje oraz korty tenisowe najwyższej klasy to atuty dla których warto z takiej oferty skorzystać. – https://jablon-resort.pl/oboz-tenisowy/

Co oferujemy?

Nasza propozycja skierowana jest do osób średniozaawansowanych oraz takich, który stawiają pierwsze kroki w tej pięknej dyscyplinie sportu. Przygotowaliśmy specjalny trening, który jest oparty na programie nauki Tenis Xpress. Tworzymy grupy treningowe uwzględniając poziomu zaawansowania, po czym oddajemy je w ręce doświadczonej kadry trenerskiej. Dysponujemy 6 nowoczesnymi kortami, gdzie codziennie odbywa się co najmniej 3 godzinny trening. Organizujemy turniej tenisowy, sparingi, rozgrywki w grupach, naukę gry w tenisa także dla dzieci. Nasze programy treningowe rekomendowane są przez Polski Związek Tenisa, co świadczy o najwyższej jakości świadczonych usług.

Naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *