Polecane krople do oczu

Polecane krople do oczu

Codziennie spędzamy długie godziny przed komputerem, przebywamy w klimatyzowanych lub ogrzewanych pomieszczeniach, w których powietrze jest suche. Przez te czynniki, po pewnym czasie doprowadzamy do podrażnienia oczu. W takich chwilach automatycznie zaczynamy intensywnie mrugać, by pozbyć się nieprzyjemnego uczucia, lecz to może być zbyt mało. Sprawdź, jak możesz pomóc swoim oczom.

Ukojenie dla oczu

Każdy z nas zna to uczucie. Podrażnienie, zaczerwienienie czy pieczenie oczu to dolegliwości, które dotykają wielu z nas. Przyczyny mogą być różne. Jak wspomnieliśmy wyżej, pieczenie czy zaczerwienienie oczu może być spowodowane długimi godzinami spędzonymi przed ekranem komputera, zmęczeniem, a nawet zbyt długim noszeniem soczewek kontaktowych, lub zaśnięciem w nich.

Jeśli na co dzień nosisz soczewki kontaktowe, powinieneś szczególnie dbać o higienę i nawilżenie oczu! Nie musisz martwić się o swoje soczewki! Krople do oczu blink są przystosowane do podawania ich na soczewki kontaktowe, doskonale zadbają o to, aby Twoje oczy osiągnęły optymalne nawilżenie i komfort. Krople do oczu blink® (https://www.acuvue.pl/krople-do-oczu) zmniejszają objawy suchego oka związane ze zużyciem soczewek kontaktowych i nie zawierają konserwantów. Dlatego są odpowiednie nawet dla osób o wrażliwych oczach ze skłonnością do suchości. Możesz wybrać krople blink contacts® lub blink intensive®.

Krople blink contacts® doskonale nawilżają oczy, przywracają uczucie komfortu oraz przynoszą wyraźnie odczuwalną ulgę od uczucia suchości i zmęczenia oczu. Można stosować je wraz ze wszystkimi rodzajami soczewek kontaktowych. Natomiast krople blink® intensive zapewniają długotrwałe uczucie ulgi od pieczenia i zaczerwienienia oczu, chronią powierzchnię oka, a także utrzymują nawilżenie oczu nawet do 60 minut po aplikacji. Krople blink intensive® posiadają specjalny składnik łagodzący.

Krople blink® najlepsze dla twoich oczu.

Wybierając krople do oczu, warto wziąć pod uwagę termin ważności, cenę oraz pojemność opakowania. Krople blink® marki Acuvue mają 45 dniowy termin przydatności do stosowania.  Dostępne są w tej wygodnej butelce o pojemności 10 ml, możesz je łatwo nosić ze sobą, dzięki czemu idealnie nadają się dla osób prowadzących intensywny tryb życia.

Krople do oczu ułatwią Ci wykonywanie codziennych czynności, złagodzą podrażnienie oczu, zaczerwienie lub pomogą w pozbyciu się niechcianych zanieczyszczeń, które mogą wpaść do oka. Te niepozorne krople będą dla ciebie solidnym wsparciem podczas godzin spędzanych przy komputerze. Wypróbuj krople blink® i poznaj różnicę! Sprawdź i pozwól swoim oczom na ukojenie i nawilżenie, którego potrzebują!

Naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *