Studia są dla Ciebie.

Studia są dla Ciebie.

Każdy z nas idąc wybraną ścieżką zawodową natrafia na różne przeciwności, ale także może poczuć, że konkretna dziedzina bardziej ich pasjonuje. Warto wtedy szukać inspiracji do działania i podjąć odpowiednie kroki, aby potencjał nie został zmarnowany. Jeśli pracujesz w placówce edukacyjnej i jesteś nauczycielem to z pewnością wiesz, że samorozwój w tej dziedzinie jest jak najbardziej potrzebny, nie tylko dla Ciebie, ale także dla Twoich uczniów.

Studia dla nauczycieli to oferta, która z wielką starannością została opracowana przez specjalistów, którzy czuwają nad rynkiem pracy i proponują dla Państwa kierunki, które są pożądane i zwiększają szansę na znalezienie ciekawej i wartościowej pracy. WSZiP to uczelnia, która stawia przede wszystkim na jakość kształcenia i poszukiwanie najlepszych metod edukacyjnych dla swoich studentów.

Czego możesz się spodziewać?

Zajęcia oraz kierunki, które przygotowaliśmy dla pracowników placówek edukacyjnych posiadają starannie opracowane plany studiów, które pozwolą na przekazanie w jak najlepszy sposób treści, które pozwolą doskonalić swoją wiedzę i umiejętności w danej dziedzinie. Stawiamy przede wszystkim na jakość, gdyż studia dla nauczycieli są przyszłością dla nowych pokoleń, które edukują się pod okiem nauczycieli. Na stronie https://wwszip.pl/ znajdziecie kierunki, które proponujemy w obecnym roku akademickim. Zatrudnieni przez nas wykładowcy to ludzie doświadczeni, którzy z wielką chęcią przekażą Państwu wiedzę. Zajęcia prowadzone są w bardzo ciekawy sposób. bardzo dużą wagę przywiązujemy do zajęć praktycznych, które odbywają się jak najczęściej, jeśli sytuacja na to pozwala.

Jak to wygląda?

Obecna sytuacja epidemiologiczna w kraju doprowadziła do chwilowych zmian w modelu kształcenia. Zajęcia odbywają się w formie zdalnej, z zachowaniem wcześniej ustalonego terminarzu zjazdów. Mimo ciężkiej sytuacji nasi wykładowcy dokładają wszelkich starań, aby studenci mogli otrzymać maksymalną wiedzę i umiejętności. Dzięki podejmowaniu studiów na kierunkach nauczycielskich macie szansę zdobyć wiedzę aktualną, zgodną z najnowszymi wytycznymi i wdrażać ją do swojej pracy z uczniami. Mamy wielką nadzieję, że zajęcia odbywające się w formie on-line to także bardzo dobry trening do samodzielności, samozaparcia i rozbudzania chęci do nauki w zaciszu własnego domu. Wszystko odbywa się na najwyższym poziomie, gdyż naszym największym celem jest zapewnienie naszym studentom maksymalnej ilości wiedzy, która jest przekazywana w bardzo przystępny i ciekawy sposób.

Naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *